N-MAX 125 Smart Key/Start-Stop

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/scooters/urban-mobility/pdp/nmax-125-2024/

125cc Blue Core mootor

Sõltumata sellest, kas sõidate tiheda liiklusega linnatänavatel või lähete äärelinna, et sõpradega kohtuda, pakub sportlik NMAX 125 teile ideaalset segu jõudlusest, lõbususest ja ökonoomsusest. Vaikselt töötav 125-kuubikuline Blue Core mootor tarbib väga vähe kütust ja annab tugeva kiirenduse, et hoida teid linnaliikluses eespool – ning suure mahutavusega 7,1-liitrine kütusepaak võimaldab teil tankimiste vahel läbida ca 300 km.

Sportlik keredisain

Yamaha viib NMAX 125 järgmisele tasemele kere disainiga, millel on stiilne esikate koos dünaamiliste kahe silmaga LED-esitulede ja integreeritud gabariidituledega, samas kui LED-tagatuli ning integreeritud esi- ja tagumised suunatuled täiustavad esmaklassilist välimust.

CCU kommunikatsiooni juhtseade

NMAX-i eeliseks on Yamaha side juhtimisseade (CCU), mis hoiab teid ühenduses ja muudab iga sõidu nauditavamaks. Laadige oma nutitelefoni alla rakendus "MyRide" ja ühendage Bluetoothiga. Pääsete juurde suurele hulgale tehnilisele sõiduteabele, saate isegi teile tundmatus linnaosas oma rolleri üles leida rakenduse ,,parkimisotsija,, abil!* *Kasutades telefoni viimast ühenduses oldud asukohta, mitte GPS-i.

Smart Key süsteem

NMAX on oma klassi üks paremini varustatud rollereid ja selle standardvarustuses on Yamaha Smart Key süsteem. Kuni teil on nutikas võti taskus või kotis kaasas, võimaldab see võtmeta süsteem teil NMAXi tööle panna, säästes aega ning muutes kogu protsessi palju lihtsamaks ja mugavamaks. Enam ei pea öösel pimedas parklas võtit otsima!

Kõrge jäikusega raam

Dünaamilise kere taha peidetud suure jäikusega raam mängib võtmerolli NMAXi muutmisel üheks Yamaha parima jõudlusega linnarolleriks. Sellel on suur 7,1-liitrine kütusepaak, mis asub kesktunnelis, et tagada hea kaalujaotus ja suurepärane manööverdusvõime. Šassii ja kere tagavad mugava sõiduasendi koos tõhusa tuulekaitse ja väiksema müraga.

Veojõukontrollsüsteem

NMAX on varustatud veojõukontrollsüsteemiga, mis tagab enesekindlama sõidu libedatel pindadel, nagu märjad munakivid või sõidurajad. Kui TCS tajub, et tagarehvi libisemine on peagi toimumas, vähendab see hetkeks tagarattale suunatud veojõudu, nii et rehv säilitab haarduvuse, võimaldades teil enesekindlalt sõita erinevates ilmastiku- ja teepinnatingimustes.

Start & Stop

Sellise ökonoomse rolleriga sõites aitate juba vähendada süsiniku jalajälge ning linnareostust ja et kütusekulu veelgi vähendada, on NMAX varustatud Start & Stop süsteemiga, mis rakendub, kui peatute foori ees või ülekoormatud tänavatel. Kui tuled lähevad roheliseks, vabastage lihtsalt pidurid ja keerake gaasi ning EURO5 mootor käivitub kohe.

Istmealune panipaik

Lisaks sellele, et NMAX on Yamaha kõige sportlikum ja dünaamilisem 125 cm3 roller Urban Mobility klassis, on NMAXil ka praktiline pool, mis teeb sellest ideaalse kaaslase nii tööl kui ka vabaaja veetmisel. Tõstke iste üles ja pääsete juurde avarale panipaigale, mis on piisavalt suur, et teie kiivrit ja muid isiklikke esemeid mahutada.

Nutiühenduvusega LCD-instrumendid

See esmaklassiline, samas taskukohane linnaroller on varustatud kõrgtehnoloogilise LCD- ekraaniga. Lisaks kiiruse, vahemaa, kütusetaseme ja temperatuuri kuvamisele on see ekraan ühendatud CCU-ga ja sellel on ikoonid, mis süttivad ja teavitavad teid sissetulevatest kõnedest, e-kirjadest ja SMS-sõnumitest ning kuvavad ka teie nutitelefoni aku seisundit.

Pistikupesa ja esitaskud

Lihtsasti kasutatava CCU ja laia valiku MyRide rakenduse funktsioonidega võimaldab NMAX teil olla kõikjal ühenduses – tagades, et te ei jäta kunagi tähelepanuta töökaaslaste või sõprade saadetud tähtsaid teateid. Mugav pistikupesa võimaldab hoida nutitelefoni täielikult laetuna ka sõidu ajal ning esitaskud on ilmastikukindlad isiklike asjade hoidmiseks.

Eesmised ja tagumised ketaspidurid koos ABS-iga

NMAXi esmaklassiline varustatus sisaldab võimsat pidurisüsteemi, millel on 230 mm esiketas ja 230 mm tagumine ketas, mis tagavad teile palju sujuvat ja kontrollitavat pidurdusjõudu ning ABS-süsteem hoiab ära rataste juhusliku blokeerumise, mis võib juhtuda, kui rakendate sõidu ajal liigset pidurdusjõudu lahtistel või libedatel pindadel. 

Hind

3 990.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder
Kubatuur 125cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 12,2hj (9,0kW) @ 7500rpm
Väändemoment 11,7Nm @ 7250rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike variaator / automaat
Rehvid ees / taga 110/70R13 / 130/70R13
Pidurid ees / taga ketas, ABS
Istme kõrgus 765mm
Kütusepaak 6,6L
Mõõdud PxLxK 1955x740x1115mm
Kaal 121kg (kuiv)

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee


A1 kategooria!

Erisused:

 • CCU kommunikatsiooni juhtplokk (ühilduvus nutitelefoniga)
 • Premium klassi linnaskuuter
 • Võimas neljataktiline 125ccm mootor, kütuse sissepritse ja vesijahutus
 • Varjeeruv klapijuhtimissüsteem parandab mootori sooritusvõimet
 • Väike kütusekulu
 • Sportlik vedrustus
 • Hea manööverdusvõime
 • ABS pidurid standardis
 • Palju jalaruumi
 • Suur panipaik istme all
 • Hea aerodünaamika
 • 13` veljed, 130 tagarehv
 • LED tuled ja LCD näidikud
 • Smart key
 • Start/stop

NMAX 125-l on eesmised ja tagumised LED-tuled ning aerodünaamiline sportlik kere, mis pakub paremat kaitset tuule ja vihma eest. Täiesti uus veermik annab parema manööverdusvõime ja sõidetavuse tihedas linnaliikluses, lihtne ergonoomika muudab NMAX-iga sõitmise mugavaks liikumisviisiks.
Ja teid hämmastab kõrgtehnoloogia, mis on standardvarustuses! NMAX-125 kommunikatsiooni juhtplokk (CCU) ühendub Bluetoothi kaudu teie nutitelefoniga, et anda teile juurdepääs olulisele teabele, ning sellised funktsioonid nagu võtmevaba käivitamine - Smart Key, pistikupesa ja suur panipaik istme all muudavad igapäevaelu palju lihtsamaks.