YXM Viking EPS (valikus ka tänavalegaalne)

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/atv-side-by-side/utility/pdp/viking-eps-2024/

686cc mootor

Suure pöördemomendiga 686cc ühesilindriline mootor toodab tõhusa maastikutranspordi tarvis rohkelt juhitavat võimsust. Libedatel allamäge teedel enesekindlamalt sõitmiseks on Ultramatic® käigukastil mootoriga pidurdamise funktsioon, samas 2WD, 4WD ja diferentsiaaliluku režiime saab kiiresti valida, et need sobiksid erinevate pinnasetingimustega.

Elektrooniline roolivõimendi (EPS)

Isegi kui kabiinis on 3 reisijat ja täislast, tagab elektrooniline roolivõimendi (EPS) selle, et rool tunduks kerge isegi täislastis või rasketes tingimustes, näiteks savis sõites. Kui valitud on diferentsiaalilukuga nelikvedu, lülitub EPS automaatselt teisele programmile, mis on loodud juhtimisomaduste optimeerimiseks.

Elektrooniline kütuse sissepritse (EFI)

Usaldusväärsel 686cc 4-taktilisel ühesilindrilisel mootoril on täiustatud elektrooniline kütuse sissepritsesüsteem, tagades tõhusa põlemise, et reaktsioon gaasile oleks kiire. Sepistatud kolb ja pentamootori ehitus võimaldab EFI-ga Vikingi mootoril tekitada madalatel pööretel võimsa pöördemomendi.

3 režiimiga süsteem On-Command®

Viking on mõeldud kasutamiseks väga erinevatel pinnastel ning 3-režiimiline süsteem On-Command® pakub valikutega 2WD, 4WD või 4WD dif.lock. variante, mida saab sobitada erinevate maastiku- ja ilmastikutingimustega. Lihtne pöördlüliti võimaldab juhil valida sõidurežiimi sekunditega.

Mugavalt paigutatud juhtnupud

Kasutamise lihtsustamiseks on Viking varustatud näidikutega keskkonsoolil, samas kui elektriline käivituslüliti, käigukang ja käsipidur asuvad 3 kodaraga roolist paremal. Mugavuse ja ohutuse suurendamiseks on olemas jalaruumi vahesein, mis hoiab ära selle, et keskmise kaassõitja jalad segavad juhi jalgu.

Topeltõõtshargiga esi- ja tagavedrustus

Reageerimisvõimelisema juhitavuse ja kõigi kolme sõidukis oleva inimese jaoks mugava sõidu tagamiseks on Viking varustatud eraldi topeltõõtsharkidega esi- ja tagavedrustusega. See vastupidav süsteem võimaldab igal rattal jälgida maastikku ja säilitada veojõudu äärmiselt ebatasasel pinnasel, mis võimaldab läbida ekstreemseid maastikke.

3-kohaline / läbikäidav põrand

Madala müratasemega salongis on uuenduslik 3-istmeline paigutus, mille puhul keskmine iste on 5 kraadi võrra rohkem tahapoole kaldu kui välimised istmed, andes igale reisijale rohkem käe- ja õlaruumi. Olemas on ka tasane läbikäidav põrand, mis tagab lihtsa juurdepääsu ja võimaldab juhil mõlemalt poolt kabiini sisse astuda.

Mugav ja lihtne hooldamine

Viking on konstrueeritud nii, et see oleks robustne ja hõlpsasti hooldatav - mootori asukoht kasti aluse all võimaldab jõuda jõuallikani sekunditega. Koos kapoti kaane all asuvate kergesti ligipääsetavate esiküljel paiknevate komponentidega tagab Vikingi disain, et rutiinsed hoolduskulud on madalad ja hooldusele kuluv aeg võimalikult lühike.

Hind

18 990.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder, 4-klappi
Kubatuur 686cc
Jahutus vedelik
Toitesüsteem sissepritse
Starter elektriline
Diferentsiaalilukk elektriliselt lülitatav
Veovalem 2x4 / 4x4 elektriliselt lülitatav
Ülekanne automaat / variaator / aeglusti / reevers
Vedrustus sõltumatu
Pidurid ees / taga hüdr. ketaspidurid / hüdr. ketaspidur
Rehvid ees / taga 25x8-12 / 25x10-12
Roolivõimendi elektriline
Mõõdud PxLxK 3100 x 1570 x 1925mm
Istme kõrgus 792mm
Kliirens 300mm
Kasti kandevõime 272kg
Minimaalne pöörderaadius 4,5m
Teljevahe 2135mm
Kütusepaak 36,7L

YXM Viking EPS tänavalegaalne...........................20 870€

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

 • Mugav ja avar 3-kohaline kabiin
 • Võimas, suure pöördemomendiga 686cc ühe silindriline mootor
 • Elektrooniline kütusepritse
 • Lülitatav On-Command®
 • 2WD, 4WD ja 4WD koos diferentsiaalilukuga
 • Elektrooniline roolivõimendi 
 • Madal müratase, läbikäidava põrandaga kabiin
 • Kallutatav veokast
 • Eesmine ja tagumine topelt õõtshoovadega vedrustus
 • Lihtsad kasutuses ja hästi paigutatud juhtnupud
 • Lihtne ligipääs mootoriruumi
 • Tugev keredisain tagab sõitjate ohutuse

Võib-olla on raske töötada kogu aasta õues. Töö tegemiseks vajate parimat varustust ja töökaid partnereid. Nüüd on aeg mõelda Viking EPS-ile ja teha oma elu põllul olles veidi lihtsamaks.
Avar 3-kohaline ja läbikäidava põrandaga kabiin tagab mugava ja turvalise sõidu teile ja teie kaaslastele. Selle topelt õõtshoovadega vedrustus on valmis vastu võtma kõige karmimat maastikku, samas kaubaaluse suurune kallutatav veokast suudab vastu võtta kuni 272 kg raskust koormat.
3-kohaline Viking on varustatud 2WD, 4WD ja 4WD Diff Lock-iga ja suure pöördemomendiga 686cc mootoriga - parim abimees tööks.