YZF-R3

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/supersport/pdp/r3-2024/

Kõrgepöördeline 321 cm³ EU5 mootor

Surveastmega 11,2 : 1, kahe ülanukkvõlliga (DOHC) ja 4-klapiga/sil 321 cm³ 2-silindriline mootor on loodud jõudlust ja tõhusust silmas pidades. Pööretel 10 750 p/min pakub R3 võimas EU5 mootor maksimaalset võimsust 30,9 kW (42 hj), et saaksid nautida meelierutavat kiirendust, põnevat sõitu ja laia võimsusvahemikku. 

M1-st inspireeritud kere Icon Blue värvilahendusega

Võidusõidurattast YZR-M1-st inspireeritud radikaalse kerega R3 on seni toodetutest käredaim ja saadaval järgmise põlvkonna kahetoonilise Icon Blue värvilahendusega. Tsentraalne M1-stiilis õhukanal loob eheda võidusõiduvälimuse ning üldiste tehniliste näitajatega ja idealiseeritud 50/50 massijaotusega on R3 valmis pakkuma sulle põnevust nii tänaval kui rajal.

Agressiivne, R1-st inspireeritud ilme

Läbitungiva pilguga R-3 on ehe R-seeria liige, sellel on agressiivne eesmine paneel ja ringraja tüüpi tuuleklaas, mis on saanud inspiratsiooni R1-st. LED-kaksikesituled ja tsentraalne õhukanal harmoneeruvad gondlipaneelidega, et maksimeerida EU5 mootorisse jõudvat jahutavat õhuvoolu, tehes sellest silmapaistvaima superspordi 300 cm³ A2-kategooria klassis.

Kerge A2 kategooria supersport-mootorratas

Olenemata sellest, kas oled A2-kategooria juhiloaga sõitja, või keegi, kes soovib head kergekaallasest superspordi esindajat – R3 tehnoloogia, jõudlus ja stiil on just need, mida oled otsinud. Arendamisel on lähtutud samast kompromissitust filosoofiast, mida rakendatakse iga R-seeria mudelil – selle mootorratta võidusõidu iseloomuga DNA on loodud pakkuma põnevust.

Sale ja kerge sportšassii

Kompaktne ja kerge šassii on loodud suure tõmbetugevusega terastorudest, mis pakub optimaalset tugevuse ja jäikuse tasakaalu. R3 sportlike ja nobedate juhtimisomaduste jaoks mõeldud lühike teljevahe tagab erakordse manööverdamisvõime – samas kui peaaegu 50/50 massijaotus ja istumist lihtsustav istmekõrgus võimaldavad sõita kindlalt ja tasakaalukalt.

R1-st inspireeritud LED-kaksikesituli

Eesmisel gondlil on R1 stiilis esituled, mis rõhutavad R3 tugevat geneetilist sidet Yamaha suuremate R-seeria superspordi mudelitega. Ereda ja kauakestva LED-tehnoloogiaga kaksikesituli tagab suurepärase nähtavuse ja valgustab võimsalt, tarbides minimaalselt elektrit ning annab rattale radikaalse võidusõidu iseloomuga välimuse.

37 mm KYB ümberpööratud asendis esikahvel

R3-l on 37 mm KYB ümberpööratud asendis esikahvel optimeeritud vedrustus- ja summutusseadetega. See disain annab amorditorule suurema pinna, mis tagab esikahvli jäikuse, tagades sõitjale hea tagasiside ja tunnetuse, ilma et oleks vaja loobuda sõidumugavusest. Eriline ülemine amordiklamber võimendab radikaalset M1-st inspireeritud stiili.

Madal kütusepaagi ja juhtraua asend

Tänu madalale kütusepaagile ja juhtrauale annab R3 ergonoomika edasi puhast superspordi sõidukogemust. Lisaks sellele, et tegu on väga mugava sõiduasendiga, on sedasi lihtne haarata masinast põlvedega, et kindel tunnetus oleks veelgi kindlam, eriti kui oled mootorratta kerepinnale lähedal maksimaalse aerodünaamilise tõhususe jaoks.

Kerged veljed ja supersport rehvid

Ratta R-seeria välimust rõhutavad viie paari kodaraga valuveljed, 17-tollistel velgedel on 110/70-17 radiaalne esirehv ja lai 140/70-17 radiaalne tagarehv. Valualumiiniumist veljed on tugevad ja stiilsed, vähendades massi parema juhitavuse jaoks.

Võimas ABS-iga pidurisüsteem

298 mm ujuvkinnitusega eesmine ketaspidur tagab suurepärase seiskamisjõu, samas kui 220 mm ujuv ketas tagab tõhusa pidurdamise tagarattaga. Kuna R3-l on blokeerumist takistav pidurisüsteem (ABS), võib selle sõitja olla enesekindel, seda ka märgades või libedates oludes.

Tasakaalustatud 50/50 massijaotus

Tänu mootori paigutusele ja masina üldmõõtmetele on R3-l peaaegu 50/50 massijaotus, seda peetakse ideaalseks lahenduseks supersport-mootorrataste puhul – see tagab täpse juhitavuse, konkreetse kiirenduse ja hea teepinna tunnetuse.

Digitaalne näidikuekraan

R3-l on universaalsed LCD-näidikud, mis näitavad andmeid käigu ja kütuse kohta ning kütuseefektiivsust reaalajas ja ka keskmist kulu. Samuti on olemas jahutusvedeliku temperatuuri mõõdik, kell, õlivahetuse välba indikaator ja reisimõõdik – kõik lihtsa ja moodsa paigutusega.

Hind

6 990.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit
Kubatuur 321cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 42hj (30,9kW) @ 10750rpm
Väändemoment 29,6Nm @ 9000rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga 110/70R17 / 140/70R17
Pidurid ees / taga ketas 298mm / ketas 220mm
Istme kõrgus 780mm
Kütusepaak 14L
Mõõdud PxLxK 2090x730x1135mm
Kaal 151kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee 
Maria Romanova +372 58482199 maria@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

A2 kategooria!

Väga mugav isteasend ka tavakasutajale (,,mittelamav,,) sobib ideaalselt nii linnaliiklusesse kui maantele pikemaks sõiduks. Madal, ka lühemat kasvu sõitjale sobiv istekõrgus.

 • kerge sportlik keskklassi mootorratas
 • võimas kahesilindriline 321cc vedelikjahutusega mootor
 • väljatöötatud Yamaha R seeria spetsialistide poolt
 • võimsad ketaspidurid, ABS
 • uus YZR-M1 MotoGP®-st inspireeritud välimus
 • agressiivne YZF-R1 stiilis kere ja tuuleklaas
 • kerge A2-klassi sõitjatele mõeldud supersport 
 • imeline juhitavus
 • uus YZF-R1 inspireeritud topelt LED esituli
 • uued KYB esiamordid
 • uus madalam kütusepaak ja parandatud käepidemete asend
 • kergekaalulised veljed ja supersport rehvid
 • 50/50 kaalujaotus
 • digitaalsed LCD multi-function näidikud

Võid kindel olla - Yamaha YZF-R3 on ehitatud pöörates sama teravat tähelepanu detailidele nagu iga Yamaha R-seeria mootorratta ehituse puhul. Suuna pilk agressiivsele topelt esitulele ja aerodünaamilisele kerele ning saad kohe aru, et su ees on puhas R-seeria esindaja. YZF-R3 on superbike mida saad kasutada igapäevaselt.
R3 sportlikul kerel on keskne õhuvõtuava, mis on inspireeritud Yamaha ikoonilisest M1 MotoGP® võidusõidumasinast. Selle radikaalne välimus, aerodünaamiline kaitsekate ja agressiivsed topelt LED-esituled tõstavad esile R-seeria puhta DNA, muutes selle ihaldusväärseimaks 300-ks tänaval või rajal.