XSR125 Legacy

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/sport-heritage/pdp/xsr125-legacy-2024/

Sportjõudlusega pärandstiil

XSR125 Legacy on täiuslik näide sellest, kuidas Yamaha iseloomulikud Sport Heritage'i rattad on saanud inspiratsiooni minevikust, kuid loodud tuleviku jaoks. Kaunilt töödeldud alumiiniumkomponendid täiustavad selle ajatult stiilset keret ja moodsa retrovälimuse taga peitub selle iseloomuliku kergekaallase all Yamaha uusim suure jõuga mootor ja raamitehnoloogia.

Kerged kuldsed kodarveljed 

Selle 125 cm³ Sport Heritage'i ratta erinevate osade viimistlus laseb sul kõikjal silma paista. Klassikalised kuldsed kodarveljed on inspireeritud Yamaha 1970ndate võidukatest krossiratastest, mis annavad XSR125 Legacy'le ajatu tunnetuse ja autentse välimuse.

Stiilsed plokkmustriga rehvid

XSR125 kerged 10 kodaraga valusulamist veljed kannavad suurepärase välimusega plokkmustriga rehve, mis pakuvad rohkelt haaret ja veojõudu. 140/70-17 tagarehvi ja 110/70-17 esirehvi kombineerimine annab rattale enesekindla ja ootuspärase juhtimistunnetuse, tänu millele on see nobe kergekaallane parim viis linna avastamiseks.

2-osaline alumiiniumist summutikate

Kõikjal, kuhu vaatad – see imeilusa viimistlusega mootorratas on kokku pandud, kontrollides igat komponenti ülimalt hoolikalt. Sügava ja võimsa heliga ülespööratud summutil on stiilne 2-osaline alumiiniumist kate, mis rõhutab ratta sportlikke andmeid.

Spetsiaalsed värvid ja graafika

XSR125 Legacy paak ja küljepaneeli graafika on mõjutatud Yamaha suurema jõudlusega Sport Heritage'i rataste disainidest – ja ratas on saadaval spetsiaalse Historic Blacki viimistlusega.

Oma klassi parim 125 cm³ EU5 mootor

Tervelt 11 kW võimsusega, maksimaalne võimsus, mis on A1-kategooria juhilubadega lubatud, oma klassi parim mootor on sama nagu MT-125 ja YZF-R125 ja kasutab Yamaha arenenud Variable Valve Actuation süsteemi, mis tagab optimaalse võimsuse ja pöördemomendi tugeva jõudluse ja erksa kiirenduse tarvis. Täielikult EURO5-nõuetele vastav jõuallikas tagab minimaalse emissiooni.

37 mm USD (ümberpööratud) esikahvel

Musta värvi viimistlusega, mis on sobitatud raami ja velje värviga, et rõhutada lahedat retrostiili, 37 mm USD esikahvel võimaldavab sõita sujuvalt ja enesekindlalt. Deltabox-raamiga, 17-tolliste velgedega, 1330 mm teljevahega ja 815 mm istmekõrgusega XSR125 kohandatud šassii on suurepärane iga suurusega sõitja jaoks.

Tugev ja kerge Deltabox-raam

Yamaha 125 cm³ mudeleid eristab teistest selle klassi ratastest Deltabox-raam. Selle arenenud disain võimaldab juhtida täpselt ja ennustatavalt, et saaksid sõita maksimaalse enesekindlusega.

LED-esi ja -tagatuli

Klassikalist stiili ümar esituli ja ümar tagatuli on täiuslikud näited sellest, kuidas XSR125 sulandab retrolaheduse uusima tehnoloogiaga. Täis-LED esituli kasutab oluliselt vähem energiat kui tavalised tuled, kuid tekitab oluliselt eredama valgusvihu, muutes öö päevaks, ning kompaktne LED-tagatuli annab ratta tagaosale puhta ja viimistletud välimuse.

Kvaliteetne viimistlus

Naked välimus võimaldab näha mitmeid kvaliteetseid komponente, mis rõhutavad XSR125 Legacy suurepäraseid erijoone. Kuldsed kodarveljed ja ilusa viimistlusega mootor, šassii ja värvitud porilauad – see 125 cm³ Sport Heritage'i ratas on tipptasemel lahendustega, puhta ja ajatu stiiliga.

Hind

5 750.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 1-silind.
Kubatuur 125cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 15hj
Väändemoment 11,5Nm @ 8000rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga 110/70R17 / 140/70R17
Pidurid ees / taga ketas ABS
Istme kõrgus 815mm
Kütusepaak 11L
Täiskaal 140kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

  • Heritage stiil koos sportliku sooritusvõimega
  • Kerged kuldsed kodarveljed
  • Universaalsed rehvid
  • 2-osaline alumiiniumist summuti kaitsekate
  • Erivärvilahendus ja graafika
  • Klassi parim 125cc 11kW mootor
  • 37mm tagurpidi esikahvel
  • Tugev ja kerge Deltabox raam
  • Stiilne LED valgustus
  • Premium viimistlus 

See kerge Faster Sonsi mudel on ideaalne mootorratas kõigile, kes hindavad ajatut disaini ja autentset stiili, kuid soovivad ka sportlikku jõudlust kombineerituna uusima mootori- ja šassiitehnoloogiaga. Minevikust inspireeritud ja tuleviku jaoks ehitatud XSR125 Legacy on ideaalne valik igale mootorratturile - algajale, kogenud või sõidu juurde naasvale.
Vaadake XSR125 Legacyt lähemalt ja näete, et see on loodud silma paistma. Kuldse tooniga kodararattad koos ümmarguse esilaterna ja ümmarguste LCD-instrumentidega annavad sellele mootorrattale neoretro-puhta välimuse, mis ei lähe kunagi moest. Sulle kindlasti meeldivad kaunilt viimistletud detailid, sealhulgas alumiiniumkronsteinid, julged värvid ja stiilne graafika.