VX Cruiser HO Audio

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/waverunners/cruising/pdp/vx-cruiser-ho-2024/

RiDE®-süsteem (tagurpidikäik koos intuitiivse aeglustuselektroonikaga)

Revolutsiooniline RiDE®-süsteem muudab teie sõidunaudingut, tõstes iga sõitja enesekindlustunnet. Edasiliikumiseks ja kiirendamiseks tõmmake lihtsalt parempoolse käepideme hooba – aeglustamiseks või tagurdamiseks tõmmake vasakpoolse käepideme hooba. Jah, tagurpidi veojõukontrolli abil on see tõesti nii lihtne!

4,3-tolline multifunktsionaalne värviekraan

Kergesti loetav Connext® ekraan aitab teil juhtida ja jälgida kõiki pardal olevaid süsteeme, abiks on juhtraua all olevad kiirnupud. Sealt saab sisestada ka tippkiiruse ja kiirenduse piiranguid - kasutades PIN-koodi saab aktiveerida turvalise õppesõidu režiimi. Paneme uusima tehnoloogia teie heaks tööle!

Lihtsam pardale minek tänu ümberkujundatud astmelauale ja rohkematele käepidemetele

Uusim VX Cruiser HO meeldib veespordifännidele oma suurte topeltpeeglite, laiendatud tagumise platvormi, täiustatud mugavama pardalemineku astmega ja tugeva veokonksuga. Stiilsed, mugavad ja libisemiskindlad Hydro-Turf matid on veel üks lisaturvafunktsioon, mis kergendab ujuma minekut.

Suure võimsusega, DOHC, 16 V, 1898 cm³ mootor

VX Cruiser HO-d veab edasi meie uuenduslik High Output, 4-silindriline 1898 cm³ WaveRunner mootor. See tähelepanuväärne mootor on tõeliselt võimas ja pakub erakordset kiirendust ning suurepärast tippvõimsust, kuid see on ka integreeritud säästu- ja mugavusfunktsioonidega.

Suured ja praktilised panipaigad (kokku 114 liitrit)

Viimase põlvkonna VX-l on piisavalt ruumi, et saaksite kaasa võtta kõik, mida vajate. Palju ruumi on tagatud mitte ainult istme ja vööri all, vaid lisaks on suures ja veekindlas kindalaekas sinine LED aktsentvalgustus, USB, 12 V pistikupesad ja isegi mugav ruum telefoni kinnitamiseks ja laadimiseks.

Stiilne, kaasaegne disain ja silmatorkav graafika

Tahtsime, et uusim VX Cruiser HO näeks hea välja, nii et oleme lisanud võimsa, atraktiivse värvi- ja graafikalahenduse, mis püüab kindlasti pilke, kui üle vee kihutate. See näeb kindlasti ka sadamas suurepärane välja.

Mugav istme disain ja optimaalne juhitavus

Nii ülimugav 3-inimesele mõeldud sõiduiste kui ka VX-i juhtraud on kitsama disainiga, mis tagavad suurepärase ergonoomilise istumis- ja sõiduasendi. Koos sügavama, laiema jalaruumiga ja ümberkujundatud käepidemetega annab see suurepärase kontrolli juhitavuse üle.

Unikaalsed elektroonilised süsteemid maksimaalseks juhitavuseks

Yamaha uusimad elektroonilised süsteemid on VX-seerial standardvarustuses ja pakuvad head kombinatsiooni sõitja hüvede ja eelistuste tagamisel. Nende hulka kuuluvad mugav elektrooniline tagurduskäik koos veojõukontrolliga, püsikiiruse abi, No Wake režiim ja meie turvasüsteem koos sõiduõppimise režiimiga.

Hind

20 995.00 €

Garantii 5 aastat

tarne: olemas kohe
ID-23

Mootor: 4-takti, 4-silindrit, 4-klappi
Kubatuur: 1898cc
Võimsus: 195hj
Käigud: F/N/R
Ride: on
Sõitjate arv: 1-3
Mõõdud: PxLxK 3,37x1,24x1,20m
Kütusepaak: 70L
Panipaiga maht: 113,9L
Kere materjal: NanoXcel2®
Netokaal: 354kg

Lisavarustuse leiad siit:
https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/accessories/marine/?product=235021

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, liisingut, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee 

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

 • Uus, lihtsalt käsitletav MF 4,3” värviline ja puutetundlik displei
 • Audiosüsteem standardis
 • Eriti mugav ja ergonoomiline sõiduasend
 • Integreeritud Bluetooth stereosüsteem
 • Revolutsiooniline RiDE süsteem
 • Võimas, High Output 1898cc 4-silindriline TR-1 mootor
 • Ülisuur ja praktiline panipaikade maht - 114L
 • Suur, veekindel kindalaegas koos eraldi telefonihoidjaga
 • Uus seikluslik välimus
 • Mugavad isetühjenevad jalakohad
 • Mugav, lai astmelaud
 • Pikendatud platform, kaetud Hydro-Turf matiga
 • Tõmbekonks ja suured, integreeritud peeglid

Olenemata sellest, kas tungite läbi lainete või sõidate sujuvalt üle lahe, on uusim VX Cruiser HO VX-sarja tipptase, omades perekonna võimsaimat mootorit. Uus täiustatud graafika ja detailid muudavad sportliku silueti sujuvamaks. 4 silindrit ja 1,9 liitrit High Output-i tagavad puhtaima põnevuse, pakkudes erakordset sõiduluksust neile, kelle jaoks kompromiss ei ole võimalik.
Elu pole reeglina kuulsuse saavutamise võistlus, kuid WaveRunner-i puhul on see aktuaalne. Mitmekülgsus on selle veesõiduki trumbiks, VX-mudelid on meie kõige nõutumad jetid.
Ela elu maksimaalselt. Uusim VX Cruiser HO on silmapaistev esmaklassiline veesõiduk, mis pakub võimsat kombinatsiooni suure jõudlusega põnevusest, täppisjuhitavusest, sõidumugavusest ja puhtast stiilist. Nüüd on kerge NanoXcel2® kerega VX Cruiser HO kindel võimalus ülima reisikogemuse saamiseks.