YZ250F

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/competition/pdp/yz250f-2024/

Uus kahepoolne alumiiniumraam

Uue põlvkonna YZ250F kasutab sama raamidisaini nagu MXGP võistluse võitnud YZ450F. Madalama peatoru ja uute paagisiinidega võimaldab selle kerge kahepoolse alumiiniumraami täiustatud konstruktsioon kiiremini ja sujuvamalt kurve läbida. Madalam raskuskese ja väiksem kaal muudavad YZ250F-i väledamaks kui kunagi varem, ning tõstetud jäikuse ja YZ250F-ile spetsiifiliste mootorikinnituste tasakaal annab piisavalt tunnetust ja tagasisidet.

Optimeeritud sõiduergonoomika

YZ250F uuendatud ergonoomika mahutab paremini erineva suuruse ja kehaehitusega sõitjaid. Tuulesuunajad on 50 mm kitsamad, lamedam iste 5 mm kõrgem ja jalatoed 5 mm madalamal, pakkudes paremat ergonoomikat ning suuremat sõitja liikumisvabadust ja tõhusamat juhitavust. Uued küljepaneelid annavad tihedama ja kergema väljanägemise, uus väiksem esiporitiib parandab õhuvoolu radiaatoritesse ühtlasemaks jahutuseks. 

Suurendatud tippvõimsus

YZ250F-l on juba praegu üks konkurentsivõimelisemaid 250 cm³ 4-taktilisi mootoreid madala ja keskmise pööretearvu puhul. Uus tagakanali õhujuhtimissüsteem koos ümberprogrammeeritud ECU-ga võimendab tipptasemel mootori jõudlust veelgi, muutes selle motokrossi Grand Prix võistluste võidumasina iga sõitja jaoks veelgi konkurentsivõimelisemaks.

Suurepärane vedrustus

Tööstusharu juhtiv KYB kiirustundlik esikahvel ja kerge tagaamort on varustatud mudelispetsiifiliste vedrustuse seadistustega, mis on loodud pakkuma suurepärast kühmude summutamist ja kõrget veojõudu. Paremate vedrustusseadete jaoks on kahvlil käsitsi reguleeritav summutusregulaator ja sõitja saab vaadata oma nutitelefoni rakendusest Power Tuner vedrustusseadete nõuandeid.

Tagumise piduri tunnetuse parandamine

Uuel YZ250F-l  parandati tagapiduri tunnetust uue tagumise vooliku materjali kasutuselevõtuga. See loodi selleks, et tagada parem tunnetus kui libistate ratast enne kurvi või muudate hüppe ajal oma asendit.

Väikese hõõrdumisega nukikett

YZ250F tõhustatud mootor on varustatud uue madala hõõrdumisega nukiketiga, mis on loodud suurema tippvõimsuse saavutamiseks. Uus disain on laiem ja vastupidavam ning DOHC süsteem saab optimeeritud efektiivsuse saavutamisel kasu ka uutest hammasratastest ning uutest pinguti seadetest.

Kerged komponendid

Yamaha disainerid on keskendunud kaalu säästmisele igal võimalusel, säilitades samas YZ250F töökindluse ja vastupidavuse. Kaalu on oluliselt vähendatud uue alusraami, ümberehitatud kütusepaagi ja kütusepumba, samuti uue ketijuhiku ja uuendatud juhtkaablite kasutusele võtuga.

Tõhus Power Tuner rakendus

Yamaha Power Tuneri rakendus oli üks esimesi motokrossi nutitelefoniga mootori häälestussüsteeme – uue põlvkonna YZ250F on varustatud selle valdkonna juhtiva rakenduse uue versiooniga. Valige funktsioon Quick Tuning, et seada mootori võimsus valitud väärtusele vahemikus „Smooth (Sujuv)“ kuni „Aggressive (Agressiivne)“ vastavalt tingimustele ja sõidustiilile.

Uued veojõukontroll ja stardiabi

Uue põlvkonna YZ250F on varustatud uusimate elektrooniliste tehnoloogiatega, mis annavad teile kõrgeima kontrollitavuse taseme. Lüliti abil saate seadistada mootori maksimaalse pöörete soovitud taseme, mis võimaldab teil anda oma rattale täisgaasi, kui stardipuu langeb ja keskenduda täielikult võidule. Veojõukontroll pakub nii kahte abitasandit kui ka OFF-funktsiooni.

Hind

10 230.00 €

Garantii 3 kuud
Mootor 4-takti, 1-silinder, 4-klappi
Kubatuur 250cc
Jahutus Vedelik
Starter elektriline
Võimsus N/A
Väändemoment N/A
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike kett / 5-käiku
Rehvid ees / taga 80/100R21 / 100/90R19
Pidurid ees / taga ketas 270mm / ketas 240mm
Istme kõrgus 970mm
Kütusepaak 6,2L
Mõõdud PxLxK 2175x825x1285mm
Täiskaal 106kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

YZ250F erisused:

  • Täiesti uus DOCH 250cc 4-taktiline ja 4-klapiga mootor
  • Uuendatud, kerge tagumine amortisaator
  • Uuendatud õhufiltrikarp
  • Uus, efektiivsem sisselaskesüsteem
  • Tugevam sidur ja sujuvam ülekanne
  • Kergemad ja võimsamad pidurid
  • Uuendatud tugevdatud käigukast (oluliselt vastupidavam)
  • Uued jalarauad, kergemad ja õhulisemad

YZ250F on lemmikvalik sõitjatele, kes soovivad ülimat kombinatsiooni KONTROLLITAVAST võimsusest, vilkast juhitavusest ja Yamaha vastupidavusest. Kui sõidate uue põlvkonna YZ250F-ga, tunnete kohe erinevust. Täiesti uue veermiku, ülikompaktse kere ja edasiarendatud mootoriga uus YZ250F on nagu teie vana armastatud mootorratas uues kuues. Ainult veel kergem, teravam ja arenenum!
Täiesti uus veermik pärineb otse silmapaistvalt YZ450F-ilt, mis võitis oma esimesel hooajal arvukalt MXGP ja Supercrossi etappe. Muudetud geomeetria ja ümberpaigutatud peatoruga võimaldab kahepoolne alumiiniumraami madalam raskuskese ja parem jäikustasakaal kiiremat kurviläbimist ja kiireid suunamuutusi.
Teine suur muudatus uuel YZ250F-l on täiesti uus kompaktne kere, mis sisaldab üliõhukesi katteid ning palju lamedamat istmeprofiili kiireks raskuskeskme nihutamiseks. Lisaks on uus suure tõhususega õhusüsteem ja parandatud ECU, mis suurendavad 250 cm³ 4-taktilise mootori tippjõudlust ning Power Tuneri rakenduse uuel versioonil on lisaks intuitiivne „Quick Tuning (Kiirhäälestus)“ funktsioon.